Robert Lewandowski je (po podaji Jamala Musiala) v 50. minuti s petih metrov potisnil žogo v mrežo, s čimer je Bayern zadel že na 74. tekmi zapored. Foto: Reuters

V 2. krogu nemškega prvenstva je na Allianz Areni v 50. minuti uvodni zadetek za Bayern dosegel Robert Lewandowski (12. zaporedni gol na prvenstvenih tekmah), Bayern pa je s tem že na 74. zaporedni tekmi našel pot do nasprotnikove mreže. To je nov rekord v Evropi, prejšnjega je imel Real iz sezone 2016/17 (73).

Bayernovi napadalci so zadnjič zatajili 9. februarja 2020, ko je bilo na tekmi z Leipzigom (takrat ga je vodil zdajšnji trener Bayerna Julian Nagelsmann) 0:0.

Joshua Kimmich je danes Bayernu obljubil zvestobo do leta 2025. Trenutna pogodba bi se iztekla leta 2023, Bavarci pa so s 26-letnikom, ki je bil pod trenerjema Ancelottijem in Heynckesom branilec, pozneje pa vezni igralec, predčasno podaljšali sodelovanje. Kimmich je v klub prišel pred sezono 2015/16 iz Leipziga, na 175 tekmah pa je dosegel 17 golov.