Giovanni Simeone je poskrbel za četrti prvenstveni poraz stare dame. Argentinec je prejšnji teden Laziu zabil kar štiri gole. Foto: Reuters

Juventus je slabo začel sezono, saj na prvih štirih tekmah ni zmagal in je bil celo v območju izpada. Po štirih zmagah se je dvignil na 7. mesto, zdaj pa je znova v nizu treh tekem brez zmage.

Juventusu gre bolje v Ligi prvakov, v kateri je dobil vse tri tekme. Foto: Reuters

Simeone hitro zabil dvakrat
Gostitelji so udarno začeli tekmo, saj so že po 14 minutah vodili z 2:0, oba gola je dosegel Giovanni Simeone. Stara dama bi lahko znižala že v prvem polčasu, a je Paulo Dybala zadel prečko. Juventus je zadetek vendarle dosegel v 80. minuti, ko je v polno zadel Weston McKennie, a ni mogel preprečiti četrtega poraza svoje ekipe.

Na vrhu lestvice sta Napoli in Milan. Napoli bo v nedeljo gostoval pri Salernitani, Milan pa gostuje pri Romi.

De Roon Atalanti prinesel točko
Atalanta in Lazio sta se razšla z delitvijo točk (2:2), Josip Iličić je igral od 67. minute. Gostiteljem je točko prinesel Marten de Roon, ki je po podaji Meriha Demirala z osmih metrov zadel v 94. minuti.