Nogometaši Juventusa so bili zalo razočarani na stadionu Mapei. Foto: EPA

Sassuolo je prvi polčas dobil z 2:1, potem ko sta zadela Armand Lauriente in Domenico Berardi, Juventus pa je prišel do zadetka po zaslugi avtogola Matiasa Vine.

V drugem polčasu je najprej Federico Chiesa izid poravnal na 2:2 v 78. minuti, a že štiri minute zatem je domača zasedba znova vodila po golu Andree Pinamontija z glavo s sedmih metrov.

Andrea Pinamonti je z glavo dosegel tretji zadetek za Sassuolo. Foto: EPA

Gatti se je osmešil
Vse upe Torinčanov je končal avtogol Federica Gattija v 95. minuti. Branilec je poslal žogo v lastno prazno mrežo po podaji vratarja Woyciecha Szczesnyja, ki je ostal precej zunaj svojih vrat po izvedbi prostega strela pri kotni zastavici. Oba sta zakuhala avtogol leta, potem ko ni bilo igralcev Sassuola nikjer v bližini. Poljak je sicer slabo posredoval že pri prvem golu gostiteljev.

Dimarco razparal mrežo z 20 metrov
Inter je zmago proti zadnjeuvrščenemu Empoliju, ki ima po petih krogih prav toliko porazov in sploh še ni dosegel gola, dosegel po zaslugi zadetka Federica Dimarca v 51. minuti. Vezist je odločil z izjemnim strelom z 20 metrov z levo nogo. Lovro Štubljar ni branil za domačo zasedbo.

Federico Dimarco je zadel v slogu najboljših napadalcev. Foto: EPA

Udinese še vedno čaka na prvo zmago
V veliki krizi je Udinese. V Vidmu je gostovala Fiorentina in odnesla tri točke (0:2). Zadela sta Lucas Martinez Quarta v 32. in Giacomo Bonaventura v 92. minuti.

Jaka Bijol je za Videmčane igral vso tekmo, Sandi Lovrić pa je na Dacia Areni v igro vstopil v 63. minuti.

Rafael Leao zagotovil zmago Milanu
Milan je premagal Verono z 1:0. Po podaji Olivierja Girouda je zadel Rafael Leao že v 8. minuti.