Robert Berić je v odlični formi, v zadnjem mesecu je zadel trikrat. Foto: Reuters

Gostitelji, ki so na predzadnjem mestu lestvice in potrebujejo točke za obstanek, so imeli več strelov na vrata in tudi več kotov, posest pa je bila močno na strani gostov (39:61 %). Odločitev je padla v 79. minuti. Po dolgi podaji s prostega strela v kazenski prostor je vratar Ludovic Butelle že ulovil žogo, vendar jo je nespretno spustil. Berić je bil na pravem mestu, odlično se je znašel v kazenskem prostoru in z diagonalnim strelom z levo nogo poslal žogo v malo mrežico.

Prejšnji teden je slovenski reprezentant zadel že proti Marseillu. Le 158 minut je odigral 26-letni Krčan v štirih mesecih na posoji pri Anderlechtu, zdaj pa se je zelo uspešno vrnil v Saint Etienne. Zadel je tudi v francoskem pokalu proti Nimesu in nato še na prvenstveni tekmi proti Toulousu z bele točke.

Paris SG ima na vrhu veliko prednost pred tekmeci. Na Parku princev tudi Strasbourg ni imel možnosti (5:2). Parižani seveda razmišljajo predvsem o povratni tekmi osmine finala proti madridskemu Realu, potem ko so v sredo na stadionu Santiago Bernabeu izgubili z 1:3.