Na tretjih tekmah je Dobovec v Rogaški Slatini zmagal s 4:2, Siliko pa na Vrhniki z 8:1.

Rezultata kažeta na lahko delo, kar pa ni povsem res. Dobovec je sicer vodil z 2:0, toda gostje so z dvema goloma Nejca Kovačiča v 35. minuti izenačili. A odgovor favoritov je bil hiter, po golu Andersena so znova prišli do vodstva, piko na i je s strelom na prazen gol postavil Žiga Čeh, to je bil njegov drugi zadetek na tekmi. Domači so sicer zmagali zasluženo, imeli so več priložnosti, dvakrat so tudi zadeli okvir vrat.

Siliko je v prvem polčasu najprej zaostajal, nato pa pred premorom napravil preobrat. Nekaj časa se je mučil tudi v drugem delu, a po 33. minuti se mu je odprlo in je dodobra napolnil mrežo tekmecev. Po dva gola so dosegli Alan Muratagić, Gašper Trdin in Žan Janež.