Vancouver vodi v seriji z 1:0. Foto: Reuters

Vancouver je do 50. minute zaostajal z 2:4, nato pa so v petih minutah potek tekme spreobrnili J. T. Miller, Nikita Zadorov in Conor Garland. Razmerje v strelih na gol je bilo 24:18 v korist Vancouvra.

Oilersi so po dva gola dosegli v prvi in drugi tretjini. Do 37. minute so vodili s 4:1.

Florida se je Bostonu oddolžila za visok poraz na prvi tekmi (1:5). Bruinsi so sicer dobili prvo tretjino po zadetku Charliea Coyla, nato pa so Panterji zabili po trikrat v drugi in zadnji tretjini. Boston je izgubil prvi medsebojni dvoboj v šestih obračunih to sezono.

Razmerje v strelih na gol je bilo 33:15 v korist Floride.