Rezultati iskanja

MMC RTV 365 Radio Televizija mojRTV × Menu

Alpska liga - Arhiv

V naslednji sezoni bo tekmovalo 14 klubov, novinec je hrvaški prvak Sisak

Alpska liga V naslednji sezoni bo tekmovalo 14 klubov, novinec je hrvaški prvak Sisak

19.4.2024

V deveti sezoni Alpske lige, ki se bo začela 21. septembra, bo tekmovalo 14 klubov. SIJ Acroni Jesenice in RST Pellet Celje ostajata slovenska predstavnika, novinec pa je hrvaški prvak Sisak.

Ritten z

Alpska liga Ritten z "metlo" do drugega naslova

11.4.2024

Hokejisti Rittna so prvaki Alpske lige. Na četrti finalni tekmi so še četrtič premagali Cortino (0:3) in se drugič po sezoni 2016/17 razveselili naslova prvaka v tem regionalnem tekmovanju.

Branilci naslova Jeseničani kljub visoki zmagi ostali brez končnice

Alpska liga Branilci naslova Jeseničani kljub visoki zmagi ostali brez končnice

24.2.2024

Hokejisti SIJ-a Acronija Jesenic so prvič ostali brez končnice Alpske lige. V zadnjem krogu drugega dela so premagali Steel Wings Linz s 7:1, a to ni bilo dovolj, saj je Gardena izgubila proti Meranu s 3:5.

Sotlar: Bomo še velik trn v peti, že letos smo bili

Po uvodni sezoni Celjanov v Alpski ligi Sotlar: Bomo še velik trn v peti, že letos smo bili

23.2.2024

Celje velja za mesto, ki kljub svoji majhnosti živi za šport. Veliko k temu pripomore tudi hokejski klub RST-Pellet Celje. V četrtek so varovanci Gala Korena končali uspešno sezono, postavili so temelje za naslednja leta.

Alpska liga Železarji po visokem porazu v Meranu v zelo neugodnem položaju pred zadnjim krogom

22.2.2024

Hokejisti Merana so v predzadnjem krogu drugega dela Alpske lige premagali SIJ Acroni Jesenice s 4:0. Železarji so se znašli v zelo neugodnem položaju v kvalifikacijski skupini A, saj o usodi ne odločajo več sami.

Razigrani Celjani presenetili v Podmežakli

Alpska liga Razigrani Celjani presenetili v Podmežakli

17.2.2024

Kriza hokejistov SIJ-a Acronija Jesenic v Alpski ligi se nadaljuje. Z brezvoljno predstavo so izgubili proti razigranim Celjanom v 7. krogu drugega dela Alpske lige (4:6).

Gardena ostaja zelo neugoden tekmec za železarje

Alpska liga Gardena ostaja zelo neugoden tekmec za železarje

15.2.2024

Hokejisti Gardene so še tretjič v zadnjih dveh mesecih ugnali SIJ Acroni Jesenice v Alpski ligi. Z odlično predstavo v zadnji tretjini so ugnali železarje s 5:1 in prevzeli vodstvo v kvalifikacijski skupini A.

Celjani po zelo slabi uvodni tretjini izgubili proti Meranu

Alpska liga Celjani po zelo slabi uvodni tretjini izgubili proti Meranu

3.2.2024

Hokejisti Celja so v 6. krogu Alpske lige v kvalifikacijski skupini A doživeli boleč poraz proti Meranu s 3:6. Varovanci Gala Korena imajo le še minimalne možnosti za napredovanje.

Železarji nadgradili zmago na derbiju in napolnili mrežo nemočnega Merana

Alpska liga Železarji nadgradili zmago na derbiju in napolnili mrežo nemočnega Merana

2.2.2024

Hokejisti SIJ-a Acronija Jesenic so naredili velik korak proti prvemu mestu v kvalifikacijski skupini A v Alpski ligi. Z odlično igro v uvodnih 40 minutah so pred 910 gledalci v Podmežakli odpravili Merano s 6:1.

Celjani v podaljšku strli Linz

Alpska liga Celjani v podaljšku strli Linz

1.2.2024

Hokejisti RST-ja Pelleta Celja so na peti tekmi kvalifikacijske skupine A v Alpski ligi po podaljšku premagali Steel Wings Linz s 4:3. To je pomembna zmaga v lovu na prvi dve mesti, ki vodita v nadaljnje tekmovanje.

Jeseničani izkoristili prednost dveh igralcev več za odločilni zadetek v Celju

Slovenski derbi Jeseničani izkoristili prednost dveh igralcev več za odločilni zadetek v Celju

27.1.2024

Hokejisti Jesenic so v 4. krogu kvalifikacijske skupine v Alpski ligi v gosteh premagali Celje z 2:1. Branilci naslova so s tem na mestih, ki vodijo dodatne kvalifikacije za končnico.

Sotlar in Freidenfelds zagotovila Celju zmago pred obračunom z železarji

Alpska liga Sotlar in Freidenfelds zagotovila Celju zmago pred obračunom z železarji

25.1.2024

Hokejisti RST Pelleta Celja so odlično začeli drugi del Alpske lige. V 3. krogu so se veselili že druge zmage na gostovanju. Gardena je morala priznati premoč varovancem Gala Korena (3:6).

Jeseničani tudi v Linzu zapravili prednost dveh zadetkov in klonili v podaljšku

Alpska liga Jeseničani tudi v Linzu zapravili prednost dveh zadetkov in klonili v podaljšku

20.1.2024

Hokejisti SIJ-a Acronija Jesenic so tudi v 2. krogu drugega dela Alpske lige zapravili prednost in doživeli poraz. Steel Wings Linz je bil boljši s 3:2 po podaljšku, potem ko je deset minut pred koncem zaostajal z 0:2. Merano je premagal Celjane s 5:4.

Železarji v zadnjih minutah popolnoma popustili in drugi del začeli s porazom

Alpska liga Železarji v zadnjih minutah popolnoma popustili in drugi del začeli s porazom

18.1.2024

Hokejisti SIJ-a Acronija Jesenic so doživeli grenek poraz v uvodnem krogu drugega dela Alpske lige. Nadzorovali so potek srečanja proti Gardeni, v 47. minuti so povedli s 5:3, nato pa so popolnoma popustili (5:7).

Jeseničani po grenkem porazu v Kitzbühelu v kvalifikacijsko skupino

Alpska liga Jeseničani po grenkem porazu v Kitzbühelu v kvalifikacijsko skupino

5.1.2024

Hokejisti SIJ-a Acronija Jesenic so v zadnji tekmi rednega dela Alpske lige doživeli boleč poraz. Kitzbühel je bil boljši z 2:1. Železarji se po zmagi Cortine niso prebili med šest najboljših ekip po rednem delu, ki imajo že zagotovljeno končnico.

Jeseničani imajo s točko v Zell am Seeju usodo v zadnjem krogu v svojih rokah

Alpska liga Jeseničani imajo s točko v Zell am Seeju usodo v zadnjem krogu v svojih rokah

3.1.2024

Hokejisti Zell am Seeja so v predzadnjem krogu rednega dela Alpske lige premagali SIJ Acroni Jesenice s 3:2 po podaljšku. Železarji s točko ostajajo na šestem mestu in lahko v petek v Kitzbühelu z zmago potrdijo preboj v končnico.

Jeseničani s petimi točkami Jezovška leto sklenili s tretjo zaporedno zmago

Alpska liga Jeseničani s petimi točkami Jezovška leto sklenili s tretjo zaporedno zmago

30.12.2023

Hokejisti SIJ-a Acronija Jesenic so na tekmi Alpske lige v Podmežakli premagali drugo ekipo Salzburga s 6:2 in na zadnji tekmi leta dosegli 18. zmago v sezoni regionalne lige.

Jeseničani z zanesljivo zmago že na petem mestu, Celjani končali niz porazov

Alpska liga Jeseničani z zanesljivo zmago že na petem mestu, Celjani končali niz porazov

28.12.2023

Hokejisti SIJ-a Acronija Jesenic so v 27. krogu Alpske lige na gostovanju v Neumarktu premagali Unterland (1:4). Celjani so bili v obračunu ekip z dna lestvice boljši od KAC Future Teama s 5:4 po podaljšku.

Jeseničani z zmago nad Linzem znova na šestem mestu

Alpska liga Jeseničani z zmago nad Linzem znova na šestem mestu

26.12.2023

Hokejisti SIJ-a Acronija Jesenic so se po dveh porazih znova veselili zmage v Alpski ligi. V 27. krogu so v drugem delu tekme nadigrali Steel Wings Linz in slavili s 4:0.

Zadnjeuvrščeni Celovčani napolnili mrežo razglašenih železarjev

Alpska liga Zadnjeuvrščeni Celovčani napolnili mrežo razglašenih železarjev

21.12.2023

Številne težave zunaj ledenih ploskev so pustile posledice pri hokejistih SIJ-a Acronija Jesenic. Zadnjeuvrščeni KAC Future Team je v 25. krogu Alpske lige ugnal železarje s 5:2. Šesto mesto, ki vodi neposredno v končnico, je vse bolj vprašljivo.