MMC RTV 365 Radio Televizija mojRTV × Menu

Najbolj komentirane

Giro, 10. etapa Francoz Paret Peintre pokvaril pravljični pobeg Tratnika

14.5.2024 9:01

Jan Tratnik za herojsko predstavo na 10. etapi kolesarske Dirke po Italiji ni bil nagrajen z zmago. Po solo vožnji skoraj 40 km ga je slabe tri km pred ciljem dolgega zaključnega klanca ujel poznejši zmagovalec Valentin Paret Peintre (Decathlon AG2R).

OKC izenačil na 2:2 Dallas po strelskem mrku v zadnji četrtini popustil tudi v obrambi

13.5.2024 20:14

Košarkarji Dallasa so imeli na četrti tekmi večino časa pobudo, še v drugem polčasu so vodili za 14, potem pa so povsem popustili v napadu in Oklahoma City je po preobratu izenačil izid v seriji na 2:2 (96:100).

Prva liga Mariborčani z Acunom Ilicalijem podpisali pismo o nameri

14.5.2024 12:31

Vodstvo nogometnega kluba Maribor je s turškim poslovnežem Acunom Ilicalijem podpisalo pismo o nameri, s katerim so opredelili vzajemni interes za skupno sodelovanje.

Po zmagi Oklahome Porazni prosti meti Mavsov vrnili Thunder med žive

14.5.2024 11:25

Oklahoma City je zadel 23 od 24 prostih metov, Dallas pa le 12 od 23. "Kaj? Zgrešil sem edini prosti met ekipe?" se je smejal Chet Holmgren, ki pa je deset sekund pred koncem zadel oba prosta meta, potem ko je pred njim Luka Dončić enkrat zgrešil.

Dirka po Italiji Pogačar brez pice, zato pa z izjemnimi spomini na uvodni teden

13.5.2024 17:26

"Skoraj popoln teden je za menoj. Za oceno 10. Če bi mi kdo rekel, da bom vodil za 2:40, bi takoj podpisal," se je Tadej Pogačar ob prostem dnevu na 107. Dirki po Italiji ozrl za prvim tednom dirkanja, v katerem je občutil tudi naklonjenost navijačev.

Liga NBA Budenholzer pet let na klopi Phoenixa

11.5.2024 5:00

V Phoenixu so zelo hitro našli novega trenerja. Mike Budenholzer je podpisal petletno pogodbo s Sunsi, potem ko je bil Frank Vogel odpuščen v torek.

Intervju Matjaž Rozman: Krznar je gospod, Iličić profesor, Oblak najboljši na svetu

14.5.2024 6:37

Pred štirimi leti nepričakovano, tokrat s prevlado v celi sezoni. Celje je drugič nogometni prvak, kar je razvnelo občinstvo. "Pred leti smo bili vajeni igrati pred skoraj praznim stadionom, zdaj lahko uživamo ob visoki podpori," pravi Matjaž Rozman.